Archiwum kategorii Kredyty hipoteczne

Ranking kredytów na budowę domu – luty 2015 r

Ranking kredytów na budowę domuKiedy chcemy wybudować własny dom możemy skorzystać z kredytu budowlanego, ale także z kredytu hipotecznego (na pierwszy rzut oka to może brzmieć tak samo, jednak tak nie jest).

Kredyt na budowę domu to kredyt niemal tak samo popularny jak znany kredyt hipoteczny. Jest to produkt w pewnym sensie pokrewny, ale różniący się kilkoma elementami w umowach. Dzięki kredytowi na budowę domu w końcu jednak ruszą prace budowlane na naszym terenie. Kredyty te zazwyczaj nie uwzględniają możliwości zakupu działki budowlanej, a więc nad tą kwestią będziemy musieli samodzielnie popracować wcześniej, na przykład kredytując się osobno na zakup działki lub korzystając z opcji kredytu gotówkowego.

Ranking kredytów hipotecznych – styczeń 2015 r.

ranking kredytów hipotecznych 2015Jeśli poszukujesz kredytu hipotecznego i swoją wiedzę chcesz opierać na rankingach i porównywarkach, to warto sprawdzić kilka rankingów i kilka porównywarek, a najlepiej wspierać się także danymi z ostatnich miesięcy i lat. Tylko wtedy znajdziesz najlepszą dla siebie ofertę kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej

homeJak wykazują badania coraz więcej osób ciągle myli pojęcie kredytu hipotecznego z kredytem na budowę domu. Wiadome jest, że jest to jednym z zastosowań kredytu hipotecznego co nie stanowi jednak charakteru tego produktu finansowego.

Najlepszy kredyt hipoteczny Marzec 2014 rok

kredyt hipotecznyRok 2014 przyniósł wielkie zmiany na rynku kredytowym. Już pod koniec ubiegłego roku banki zapowiadały, że dostosują się do wymogów Komisji Nadzoru Finansowego, która zabraniała udzielania kredytów mieszkaniowych bez wkładu własnego. Teraz wszystkie banki wprowadziły to w życie i nie ma już możliwości wzięcia kredytu hipotecznego bez własnych oszczędności.