Archiwum kategorii Banki

Ranking pożyczek hipotecznych – marzec 2015 r.

Kredyty na budowę domu, kredyty hipoteczne, aż w końcu pożyczki hipoteczne. Czym są te ostatnie i czym różnią się od poprzednich? Zatem krótkie wyjaśnienie w 3 prostych zdaniach.

Kredyty na budowę domu – to jest jasna sprawa. Bank wycenia naszą nieruchomość od metra kwadratowego i otrzymujemy takie środki na budowę danego budynku.

Kredyt bez zgody współmałżonka gdzie najlepsza oferta?

kredyt bez zgody współmałżonkaMałżeństwo to piękny okres w życiu każdej ze stron. Jest to czas w którym zafascynowani miłością młodzi ludzie zapominają o bardzo ważnych formalnościach. Takim aspektem jest ustanowienie rozdzielności majątkowej. Często po pewnym czasie cała sielanka znika i przychodzą momenty kryzysowe w których wiele wyjaśniłaby właśnie rozdzielność majątkowa. Co w sytuacji gdy jej nie ma a jedno z małżonków chce zaciągnąć kredyt bez zgody współmałżonka? O tej sprawie i poradach gdzie będzie najlepsza oferta przeczytasz w dzisiejszym artykule.

Ranking banków – najlepsze i najgorsze banki w oczach klientów

uczciwe firmy pożyczkoweW ostatnich badaniach przeprowadzonych przez Nesweek http://www.newsweek.pl/ranking-bankow-przyjazny-bank-newsweeka-2013-zwyciezcy-na-newsweek-pl,artykuly,271079,1.html , dowiedziono, że to Millenium bank jest najlepszym bankiem dla polskich konsumentów. Jak kształtuje się to w 2014 roku? Sprawdziliśmy te opinie i stworzyliśmy ranking banków najlepszych i najgorszych w oczach klientów.

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach

Deutsche Bank PBC wprowadził nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od zakresu usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Kredyt inwestycyjny dla wspólnot mieszkaniowych w ING na nowych warunkach

Wspólnoty mieszkaniowe realizujące większe przedsięwzięcia i inwestycje mogą obecnie skorzystać z wydłużonego aż do 15 lat okresu kredytowania w ING. Bank zwiększył również maksymalną kwotę całkowitego zaangażowania z 1,2 mln zł do 2 mln zł.

Getin Noble Bank z gwarancjami de minimis dla przedsiębiorców

Getin Noble Bank SA nawiązał współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która pozwoli na oferowanie przedsiębiorcom kredytów obrotowych zabezpieczonych gwarancjami de minimis . Umożliwi to klientom Getin Noble Banku, będącym jednocześnie właścicielami małych i średnich firm, na łatwiejszy dostęp do finansowania działalności bieżącej kredytem obrotowym.

Certyfikacja zasad fair play w Banku BPH

Bank BPH wprowadza program ZASADY FAIR PLAY, polegający na uruchomieniu procesu certyfikacji obowiązków wobec klientów. Reguły, którymi kieruje się bank w ramach strategii fair play, będą poddawane cyklicznej niezależnej weryfikacji, a jej wnioski zostaną upublicznione.