Archiwum kategorii Banki

Ranking pożyczek hipotecznych – marzec 2015 r.

Kredyty na budowę domu, kredyty hipoteczne, aż w końcu pożyczki hipoteczne. Czym są te ostatnie i czym różnią się od… Czytaj dalej »

Kredyt bez zgody współmałżonka gdzie najlepsza oferta?

Małżeństwo to piękny okres w życiu każdej ze stron. Jest to czas w którym zafascynowani miłością młodzi ludzie zapominają o… Czytaj dalej »

Ranking banków – najlepsze i najgorsze banki w oczach klientów

W ostatnich badaniach przeprowadzonych przez Nesweek http://www.newsweek.pl/ranking-bankow-przyjazny-bank-newsweeka-2013-zwyciezcy-na-newsweek-pl,artykuly,271079,1.html , dowiedziono, że to Millenium bank jest najlepszym bankiem dla polskich konsumentów. Jak… Czytaj dalej »

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach

Deutsche Bank PBC wprowadził nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od zakresu usług Deutsche Bank… Czytaj dalej »

Kredyt inwestycyjny dla wspólnot mieszkaniowych w ING na nowych warunkach

Wspólnoty mieszkaniowe realizujące większe przedsięwzięcia i inwestycje mogą obecnie skorzystać z wydłużonego aż do 15 lat okresu kredytowania w ING…. Czytaj dalej »

Getin Noble Bank z gwarancjami de minimis dla przedsiębiorców

Getin Noble Bank SA nawiązał współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która pozwoli na oferowanie przedsiębiorcom kredytów obrotowych zabezpieczonych gwarancjami de… Czytaj dalej »

Certyfikacja zasad fair play w Banku BPH

Bank BPH wprowadza program ZASADY FAIR PLAY, polegający na uruchomieniu procesu certyfikacji obowiązków wobec klientów. Reguły, którymi kieruje się bank… Czytaj dalej »